Eurodesk

Eurodesk – Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 37 Europos šalyse ir teikiantis nemokamą informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Eurodesk misija yra teikti informaciją apie mobilumo programas (studijos, stažuotės, darbas, savanorystė, jaunimo mainai ir pan.) Lietuvoje ir visame pasaulyje. Taip pat įtraukti ir skleisti informaciją kitomis jaunimui aktualiomis temomis. 

Lietuvoje Eurodesk veiklą nuo 2004 m. koordinuoja Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT). Eurodesk Lietuva tinklą sudaro 47 regioniniai atstovai (atstovų sąrašą ir kontaktus rasite čia), kurie teikia gyvas bei nuotolines konsultacijas mobilumo temomis, gali atvykti pristatyti Eurodesk tinklą bei jaunimo galimybes į regiono renginius bei tokius renginius organizuoti patys. Taip pat Eurodesk Lietuva tinklą sudaro savanoriai (savanorių sąrašą ir kontaktus rasite čia), kurie bendraamžis bendraamžiui principu kalba apie jaunimo galimybes bei organizuoja įdomias jaunimo veiklas mobilumo temomis.

Eurodesk Lietuva tinklas administruoja portalą www.zinauviska.lt, kuriame galima rasti atnaujintą ir kokybišką informaciją jaunimui aktualiomis temomis (laisvalaikis, darbas, studijos užsienyje, jaunimo organizacijos, tarptautinė savanorystė, mokymosi galimybės ir kt.). Portale taip pat veikia „Klausk“ skiltis, kurioje galima užduoti aktualius jaunimui klausimus ir sulaukti atsakymo į juos per 3 darbo dienas. Eurodesk Lietuva tinklas ir www.zinauviska.lt portalas veikia tam, kad visi jaunimui aktualūs klausimai būtų atsakyti! O jaunas žmogus #žinodamas viską #galėtų viską!

Eurodesk Lietuva tinklas taip pat koordinuoja „Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų tinklą (jaunųjų žurnalistų sąrašą ir kontaktus rasite čia), kurie rašo straipsnius, kuria video medžiagą, vyksta į pažintinius vizitus ir tobulina savo įgūdžius žurnalistikos srityje.

Eurodesk Lietuva socialiniuose tinkluose: Facebook ir Instagram.

Daugiau informacijos apie Eurodesk tinklą.

Eurodesk Lietuva veikla yra finansuojama Europos komisijos ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.