Kontaktai

LiJOT Biuro adresas

Vilniaus g. 20–1B 
Vilnius LT-01402

Įmonės kodas 191363642

Tel. +370 659 55153
El. paštas lijot@lijot.lt

Atsiskaitomoji sąskaita

LT847044060000301517

Biudžetinė sąskaita​

LT477044060000301504

LiJOT Prezidentas ir Valdyba

Umberto Masi

Prezidentas

prezidentas@lijot.lt

Klėja Merčaitytė

Valdybos narė

kleja.mercaityte@lijot.lt

Deividas Bartkus

Viceprezidentas

deividas.bartkus@lijot.lt

Dominykas Židonis

Valdybos narys

dominykas.zidonis@lijot.lt

Vitold Dvorak

Valdybos narys

vitold.dvorak@lijot.lt

Vidmantė Krušinskaitė

Valdybos narys

vidmante.krusinskaite@lijot.lt

Deimantė Podrezaitė

Valdybos narė

deimante.podrezaite@lijot.lt

Evaldas Paltanavičius

Valdybos narys

evaldas.paltanavicius@lijot.lt

LiJOT Biuras

Ieva Gerlinskaitė

Finansininkė

ieva@lijot.lt

Goda Butrimaitė

Biuro vadovė

lijot@lijot.lt

Kamilė Pašukytė

Komunikacijos koordinatorė

komunikacija@lijot.lt

Adomas Židonis

Narių koordinatorius

nariai@lijot.lt

Liveta Kazlauskaitė

Jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų koordinatorė

jik@lijot.lt

Julius Janulevičius

Tarptautinių reikalų koordinatorius

international@lijot.lt

Haroldas Žalūda

Eurodesk Lietuva programos redaktorius

redaktorius@eurodesk.lt

Augustinas Kubiliūnas

Eurodesk Lietuva regioninių reikalų koordinatorius

regionai@eurodesk.lt

LiJOT Kontrolės komisija

Gabrielė Neverauskaitė

Kontrolės komisijos pirmininkė

kontrole@lijot.lt

Greta Lebedeva

Kontrolės komisijos narė

Simona Mickutė

Kontrolės komisijos narė

EYE Vilnius komanda

Beatričė Markovskytė

beatrice.markovskyte@lijot.lt

Dovydas Šotland

dovydas.sotland@lijot.lt

Vidmantė Krušinskaitė

vidmante.krusinskaite@lijot.lt

Julius Janulevičius

international@lijot.lt

Jaunimo reikalų taryba

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos deleguoti nariai
Daugiau apie JRT veiklą

Umberto Masi

Tarybos pirmininkas

Anelė Dromantaitė

Tarybos narė

Emilis Mikulskis

Tarybos narys

emilis.mikulskis@lijot.lt

Karolina Pralgauskytė

Tarybos narė

Iveta Šakurskytė

Tarybos narė

iveta.sakurskyte@lijot.lt

Paulius Vaitiekus

Tarybos narys

paulius.vaitiekus@lijot.lt

Rimvydas Rubavičius

Tarybos narys, deleguotas PLJS

rimvydas@pljs.org

Agita Beržanskaitė

Tarybos narė, deleguota PLJS

agita@pljs.org