Kontaktai

LiJOT Biuro adresas

Didžioji g. 8-5 (vidinis kiemas)
Vilnius LT-01128

Įmonės kodas 191363642

Tel. (8~5) 279 1280
Mob. +370 659 55153
El. paštas lijot@lijot.lt

Atsiskaitomoji sąskaita

LT847044060000301517

Biudžetinė sąskaita​

LT477044060000301504

LiJOT Prezidentas ir Valdyba

Domantas Katelė

Viceprezidentas

domantas.katele@lijot.lt

Umberto Masi

Valdybos Narys

umberto.masi@lijot.lt

Vidmantas Mitkus

Valdybos narys

vidmantas.mitkus@lijot.lt

Justė Kavaliauskaitė

Valdybos narė

juste.kavaliauskaite@lijot.lt

Benas Marcalis

Valdybos narys

benas.marcalis@lijot.lt

Lauryna Jodko

Valdybos narė

lauryna.jodko@lijot.lt

Kotryna Briedytė

Valdybos narė

kotryna.briedyte@lijot.lt

Karolina Poškutė

Valdybos narė

karolina.poskute@lijot.lt

LiJOT Kontrolės komisija

Vytautas Pasvenskas

Kontrolės komisijos pirmininkas

kontrole@lijot.lt

Liudvika Streikutė

Kontrolės komisijos narė

Dagnė Kemežytė

Kontrolės komisijos narė

Daniel Ilkevič

Kontrolės komisijos narys

Konstantinas Rečkovas

Kontrolės komisijos narys

LiJOT Biuras

Daiva Žižliauskienė

Finansininkė

daiva@lijot.lt

Vanesa Ražinskytė

Biuro vadovė

lijot@lijot.lt

Vilija Milčiūtė

Tarptautinių reikalų koordinatorė

international@lijot.lt

Teodoras Mindaugas Ramanauskas

Politinio proceso koordinatorius

politika@lijot.lt

Simona Statauskaitė

Narių koordinatorė

nariai@lijot.lt

Kamilė Pašukytė

Komunikacijos koordinatorė

komunikacija@lijot.lt

Viktorija Zujūtė

Eurodesk Lietuva programos vadovė

viktorija@eurodesk.lt

Emilija Pociūtė

Eurodesk Lietuva programos redaktorė

emilija@eurodesk.lt

Martyna Puodžiūtė

Eurodesk Lietuva regioninių reikalų koordinatorė

martyna@eurodesk.lt

Emilija Jarošaitė

Jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų koordinatorė

jik@lijot.lt

Ingrida Jotkaitė

Eurodesk AISBL Prezidentė

ingrida@eurodesk.eu

LiJOT Savanoriai

Dominykas Gaidys

Biuro savanoris

Augustė Gočelkytė

Biuro savanorė

Jūris Dumčius

Biuro savanoris

juris.dumcius@lijot.lt

Titas Kuodys

Biuro savanoris

Augustinas Kubiliūnas

Biuro savanoris

augustinas@lijot.lt

Gabija Češkevičiūtė

Biuro savanorė

gabija.ceskeviciute@lijot.lt