Kontaktai

LiJOT Biuro adresas

Didžioji g. 8-5 (vidinis kiemas)
Vilnius LT-01128

Įmonės kodas 191363642

Tel. (8~5) 279 1280
Mob. +370 659 55153
El. paštas lijot@lijot.lt

Atsiskaitomoji sąskaita

LT847044060000301517

Biudžetinė sąskaita​

LT477044060000301504

LiJOT Prezidentas ir Valdyba

prezidentas@lijot.lt

Karolina Poškutė

Valdybos narė

karolina.poskute@lijot.lt

Lukas Stravinskas

Viceprezidentas

lukas.stravinskas@lijot.lt

Umberto Masi

Valdybos Narys

umberto.masi@lijot.lt

Gabrielė Kučytė

Valdybos narė

gabriele.kucyte@lijot.lt

Daniel Ilkevič

Valdybos narys

daniel.ilkevic@lijot.lt

Kotryna Briedytė

Valdybos narė

kotryna.briedyte@lijot.lt

Justė Kavaliauskaitė

Valdybos narė

juste.kavaliauskaite@lijot.lt

Benas Marcalis

Valdybos narys

benas.marcalis@lijot.lt

LiJOT Biuras

Daiva Žižliauskienė

Finansininkė

daiva@lijot.lt

Vidmantas Grigalevičius

Biuro vadovas

lijot@lijot.lt

Julius Janulevičius

Tarptautinių reikalų koordinatorius

international@lijot.lt

Simona Statauskaitė

Narių koordinatorė

nariai@lijot.lt

Kamilė Pašukytė

Komunikacijos koordinatorė

komunikacija@lijot.lt

Aida Klimkevičiūtė

Eurodesk Lietuva programos vadovė

vadovas@eurodesk.lt

Patricija Astrauskaitė

Eurodesk Lietuva programos redaktorė

redaktorius@eurodesk.lt

Adomas Židonis

Eurodesk Lietuva regioninių reikalų koordinatorius

regionai@eurodesk.lt

Emilija Jarošaitė

Jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų koordinatorė

jik@lijot.lt

Ingrida Jotkaitė

Eurodesk AISBL Prezidentė

ingrida@eurodesk.eu

LiJOT Kontrolės komisija

Dagnė Kemežytė

Kontrolės komisijos pirmininkė

kontrole@lijot.lt

Vytautas Pasvenskas

Kontrolės komisijos narys

Karolina Pralgauskytė

Kontrolės komisijos narė

Vitold Dvorak

Kontrolės komisijos narys

LiJOT Savanoriai

Dominykas Gaidys

Biuro savanoris

Jūris Dumčius

Biuro savanoris

juris.dumcius@lijot.lt

Titas Kuodys

Biuro savanoris

Augustinas Kubiliūnas

Biuro savanoris

augustinas@lijot.lt

Jaunimo reikalų taryba

LiJOT deleguoti nariai
Daugiau apie JRT veiklą

Domantas Katelė

Tarybos narys

Raimonda Bogužaitė

Tarybos narė

Klaudijus Melys

Tarybos narys

klaudijus.melys@lijot.lt

Klėja Merčaitytė

Tarybos narė

kleja.mercaityte@lijot.lt

Urtė Petrulytė

Tarybos narė

Vladas Polevičius

Tarybos narys

vladas.polevicius@lijot.lt