53-osios LiJOT Asamblėjos aktuali informacija ir dokumentai

53-oji neeilinė LiJOT Asamblėja, LiJOT Valdybos 2021 m. gegužės 22 d. ir birželio 4 d. posėdžių sprendimais, (protokolai Nr. 496 ir Nr. 497) vyks š. m. liepos 24–25 d. Druskininkuose.

Su Asamblėjos darbotvarkės projektu kviečiame susipažinti čia.

LiJOT Įstatus, Asamblėjos reglamentą rasite čia.

Pagrindinė 53-osios neeilinės LiJOT Asamblėjos informacija

Tiksli Asamblėjos vieta: viešbutis „Dainava“ (Maironio g. 22, Druskininkai).

Primename, kad Asamblėjoje gali dalyvauti tik asmenys, turintys Galimybių pasą.

Asamblėjai teikiami dokumentai:

LIETUVOS JAUNIMO ORGANIZACIJŲ TARYBOS ĮSTATŲ PROJEKTAS (teikia LiJOT Valdyba)

REZOLIUCIJA DĖL VALSTYBĖS ALKOHOLIO VARTOJIMO PREVENCIJOS POLITIKOS (teikia LiJOT Valdyba)

REZOLIUCIJA DĖL JAUNIMO ĮGALINIMO IR DALYVAVIMO (teikia LiJOT Valdyba)

REZOLIUCIJA DĖL JAUNIMO ĮGALINIMO IR DALYVAVIMO SAVIVALDYBĖSE (teikia LiJOT Valdyba, Rezoliucija dėl jaunimo įgalinimo ir dalyvavimo su pakeitimais po LiJOT ESFA projekte „2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa“ susitikimo)

POZICIJA DĖL JAUNIMO NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ VADOVŲ NUO 16 METŲ (teikia LiJOT Valdyba)

REZOLIUCIJA DĖL NARKOTIKŲ POLITIKOS REFORMOS LIETUVOJE ( teikia Lietuvos liberalus jaunimas, Lietuvos medicinos studentų asociacija, Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“ )

POZICIJA DĖL MENSTRUACINIŲ HIGIENOS PRIEMONIŲ PRIEINAMUMO (teikia Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga)

Interesų grupės, vyksiančios Neeilinės LiJOT 53-iosios Asamblėjos metu:

Emocinė aplinka nevyriausybinėje organizacijoje – kaip ją kurti ir puoselėti?

Ko gero kiekvienas galėtume pritarti, kokia svarbi veikiant nevyriausybinėse organizacijose yra emocinė aplinka, kaip svarbu ją kurti ir nuolat puoselėti. Diskusijos šia tema prasidėjo seniai, o LiJOT Žiemos forumo metu pradėjome kalbėti apie emocinę aplinką mūsų organizacijose. Diskusijas pratęsime ir Neeilinėje LiJOT 53-ojoje Asamblėjoje.  

LiJOT 2030, kur einam?

2022 m. baigia galioti dabartinė LiJOT veiklos strategija. Svarbu apie tai pradėti mąstyti jau dabar, todėl Asamblėjos metu LiJOT organizacijų atstovus kviesime į pirmąją diskusiją, kurioje dalinsimės mintimis ir svarstysime, kaip LiJOT ir jos veiklą įsivaizduojame 2030-iais. 

LiJOT vidinė komunikacija

Šiuo metu LiJOT ryšių palaikymui su organizacijomis naudoja atsinaujinusį LiJOT tinklą, buvo sukurta nauja LiJOT organizacijų vadovų grupė socialiniame tinkle „Facebook“. Taip pat kiekvieną trečiadienį į organizacijų pašto dėžutes atkeliauja ir LiJOT naujienlaiškiai. Kokią reikšmę turi neformalus bendravimas? Ko reikia LiJOT ir jos organizacijoms, norint kasdien augti drauge? Kokios galėtų būti pačios tinkamiausios priemonės, norint efektyviau pasiekti organizacijas ir jų atstovus? Į šiuos ir kitus su LiJOT vidine komunikacija susijusius klausimus atsakymų ieškosime šioje interesų grupėje.

LiJOT etikos kodeksas

Siekiant skatinti bei puoselėti etišką kultūrą LiJOT, kviesime organizacijų atstovus susipažinti su LiJOT Valdybos ir organizacijų atstovų, veikiančių bendroje darbo grupėje, rengiamu dokumentu – LiJOT etikos kodeksu. Bus pristatomas pirminis dokumento variantas, o galutinė redakcija, jeigu bus matomas poreikis, bus svarstoma jau LiJOT 54-ojoje Asamblėjoje šį rudenį!

Informacija nuolat pildoma.

Kitos naujienos