Rinkis įrankius nuotoliniam darbui!

Daugeliui likus namuose ir pradėjus darbą organizuoti nuotoliniu būdu susiduriame su iššūkiais – tai per mažai žmonių gali prisijungti, žinučių funkcija nėra tokia patogi, susigadina siunčiamų failų kokybė.

Organizacijoms rekomenduojame darbą tęsti nuotoliniu būdu – rengti susirinkimus, pasitarimus bei spręsti svarbiausius strateginius klausimus. Čia skubame į pagalbą ir pateikiame sąrašą programų, su kuriomis nuotolinis darbas tas ne tokiu didžiuliu iššūkiu, o ir įrodysim, kad egzistuoja ne tik Skype!

Atsižvelgdama į situaciją „MS Teams“ 45 dienoms padarė nemokama!

Platformą galima naudotis ir internetu, nebūtina programos atsisiųsti į kompiuterį. Tarp funkcijų: skambinimas kitam vartotojui, failų saugykla, susirašinėjimo sistema. Taip pat galite kurti užduotis kitiems vartotojams, priskiriant failus ir atlikimo datas.  

Registruotis NEMOKAMAI

„Slack“

Platforma leidžia kurti individualius ir grupinius pokalbius, dalintis failais. Nemokama programos versija neturi galimybės kurti gyvą vaizdo konferenciją (vaizdo pokalbį su 15 žmonių galima sujungti tik su mokama versija). Platformos privalumas – galimybė sujungti su „Google Drive“ ar „Microsoft Office 365” platformomis.

Prisijunkite prie SLACK

Nenurašykim „Skype“!

Platforma, kuri atrodo egzistuoja jau visą amžinybę, tačiau viena iš populiarumo priežasčių – viskas nemokamai. Programos taip pat nebebūtina atsisiųsti į kompiuterį, prisijungti galite internetu arba turint mobiliąją aplikaciją. Programos pagrindiniai privalumai – kokybiški vaizdo skambučiai bei patogiai pritaikyta susirašinėjimo funkcija.

Prisijunkite prie SKYPE

„Asana“

Užduočių valdymo platforma, kurioje vienu metu gali prisijungti 15 žmonių. Galimas užduočių paskirstymas, grupių kūrimas bei dalijimasis failais. Vaizdo skambučio funkcijos nėra. Platforma veika internete, parsisiuntimas – nebūtinas (taip pat programa pritaikyta ir išmaniesiems telefonams!).

Prisijunkite prie ASANA

Lietuviškoji „Vieta“

Susirašinėjimo funkcija paremta platforma, kurios metu turite galimybę kurti atskirus projektus / grupes. Taip pat platforma palaiko dalijimąsi failais (talpykla neribojama), nesugadinant jų kokybės! Trumpai tariant – įsivaizduokite Messenger‘į tik struktūrizuotam darbų organizavimui!

Prisijunkite prie VIETA

„Workplace“

Tai programa, kuri analogiška „Facebook“, tačiau daugiau pritaikyta įmonės darbui. Apima grupių, tiesioginių pranešimų ir naujienų srauto naudojimą. Pradėjus dirbti nuotolinį darbą itin lengva greit priprasti prie naujos programos, kadangi susirašinėjimai taip pat vyksta panašioje į „Messenger“ platformoje – „Workplace chat“.

Prisijunkite prie WORKPLACE

 

 

Kitos naujienos