Prisijunk prie delegacijos į „European Youth Event“!

LiJOT kviečia tapti didžiausio jaunimo renginio Europoje – „European Youth Event 2021“ , vyksiančio Strasbūre, dalimi!

„European Youth Event“ (EYE) – kas dvejus metus vykstantis Europos Parlamento organizuojamas jaunimo sambūris. Tai vienas didžiausių jaunimo renginių, į kurį susirenka daugiau nei 8 000 jaunų žmonių iš visos Europos. EYE yra viena iš nedaugelio galimybių aplankyti Europos Parlamentą ir tiesiogiai diskutuoti su Europos parlamento, Europos komisijos nariais bei įvairių sričių ekspertais apie problemas Europoje ir jų sprendimo būdus. Tai yra puiki vieta pamatyti, ką reiškia būti Europos dalimi ir kiek daug gali reikšti jauno žmogaus balsas!

Su preliminaria renginio programa galite susipažinti jau dabar čia.

LiJOT ieško 7 jaunų žmonių (18–29 m.), kurie, kartu su Lietuvos delegacija, dalyvaus „European Youth Event“ š. m. spalio 8–9d. (su kelione spalio 7 ir 10 d.).

Svarbi informacija:

  • Atrinkimo prioritetas teikiamas LiJOT organizacijų narių atstovams.
  • Numatomos kelionės – bilietų ir apgyvendinimo išlaidos (kurias reikės sumokėti per birželio mėn.) vienam dalyviui – 450 Eur.
  • Po renginio 85% patirtų kelionės ir apgyvendinimo išlaidų bus kompensuojama.
  • Visomis techninėmis kelionės ir dalyvavimo sąlygomis pasirūpins organizatoriai.
  • Kiekvienas keliaujantis asmuo turės apsidrausti kelionės draudimu.
  • LiJOT neprisiima atsakomybės dėl epidiomologinės situacijos ir atšauktos kelionės. LiJOT neatsakingas dėl neįvykstančio renginio.

Jei nori būti nepakartojamo nuotykio dalimi, pildyk registracijos anketą čia. Paskubėk, nes registracija vyksta iki birželio 11 d. 17 val.

Kelionės išlaidos bus kompensuojamos Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA) lėšoms.

Kitos naujienos