Kviečiame dalyvauti Konferencijoje dėl Europos ateities

Konferencija dėl Europos ateities yra unikali ir laiku suteikta galimybė Europos piliečiams aptarti Europai kylančius iššūkius ir jos prioritetus. Europos Parlamentas, Taryba ir Europos Komisija įsipareigojo išklausyti europiečius ir savo kompetencijos srityse atsižvelgti į pateiktas rekomendacijas. Svarbu, kad į diskusijas dėl Europos ateities aktyviai įsitrauktų ir Lietuvos jaunimas, tai yra labai geras būdas užtikrinti, kad Lietuvos jaunimo balsas būtų girdimas ne tik mūsų šalyje, bet ir Europoje.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kviečia jaunimo atstovą dalyvauti Konferencijos dėl Europos ateities plenarinėse sesijose, kurios vyks Strasbūre:

2021 m. spalio 22‒23 d. ir gruodžio 17‒18 d.

2022 m. sausio 21‒22 d., vasario 18‒19 d., kovo 11‒12 d.

Deleguojamas atstovas(-ė) turėtų būti įsitraukęs(-usi) į Konferencijos renginius Lietuvoje, aktyviai dalyvauti visuomeninėje ir pilietinėje veikloje, gebėti įvertinti Lietuvos jaunimo lūkesčius dėl ES ateities ir tinkamai juos pristatyti. Svarbu, kad deleguojamas (-a) atstovas (-ė) įsipareigotų dalyvauti visose Konferencijos plenarinėse sesijose ir, prireikus, darbo grupių veikloje. Būtų labai pageidautina, kad jis (ji) galėtų prisidėti prie Konferencijos viešinimo Lietuvoje ir burti jaunimą diskusijai apie Europos ateitį.

Atstovavimui Plenarinėje sesijoje reikalingų kelionių ir apgyvendinimo paslaugų išlaidas apmokės
Užsienio reikalų ministerija.

Kandidatuoti kviečiame užpildant anketą čia, kuri bus aktyvi iki š. m. spalio 6 d. 17 val.

Daugiau informacijos galite rasti Konferencijos dėl Europos ateities platformoje.

Kitos naujienos