Įrankiai komandiniam darbui iš namų!

Nors nuotolinis darbas daugeliui tapo įprastu, tačiau nemaža dalis vis susiduria su nesklandumais. Internete galime rasti begales programų, padėsiančių planuoti skambučius, dalintis failais ar paprasčiausiai idėjomis, tačiau LiJOT komanda išskyrė labiausiai pamėgtas – tas, kurios nuotolinį komandos darbą paverčia ne tokiu didžiu iššūkiu.

„Doodle“ – susitikimų planavimui

Tam, kad suplanuoti 30 min. skambutį, nereiktų 30 laiškų, mūsų aplodismentai atitenka „Doodle“. Kiekvienas, gavęs nuorodą, mato siuntėjo siūlomus laikus, tad belieka tik pasirinkti tinkamiausius. Tai paprasčiausias būdas taupant laiką sužinoti, kuomet komandos nariai gali skirti laiko susitikimui.

„Trello“ ir „Asana“

Abi platformos skirtos darbų planavimui. Nesvarbu, ar savaitės planai, ar konkretaus renginio – darbų eiliškumą suplanuoti lengva, be to, galima dalintis su kolegomis ir planuoti kartu, žymėtis jau atliktus punktus, skirstyti darbus ir net dalintis failais.

„Google Calendar“ ir „World time buddy“

Ne paslaptis, jog produktyviam darbui būtinas laiko planavimas. Jei bendras kalendorius liko darbo patalpose, viena išeitis vis tiek yra. Savo ir komandos narių užimtumą, bendrus skambučius ar nuotolinius renginius ir toliau žymėti kalendoriuje, tik šįkart – internetiniame.

Be to, „World time buddy“ veikia kaip pasaulio laikrodis, tad jei kolegos ir kitoje laiko zonoje, planuojant bendrus įvykius problemų nebekils.

„Jamboard“ – minčių lietums

Kai idėjos plūsta, bet jomis pasidalinti reikia baltos lentos, į pagalbą skuba „Jamboard“. Prisijungę paprastai gali kartu rašyti, braukti, braižyti – pasinerti į idėjų įgyvendinimą nuo 0.

„Sharepoint“

Daugelis įrankių failų dalinimuisi turi minimalų atminties limitą, o jį pasiekus tenka dalį ištrinti ar išsaugoti failus kitur. LiJOT pamėgtas „Sharepoint“ yra saugi vieta saugoti, tvarkyti ar dalintis informacija, o tam vietos užtenka – net 1TB atminties!

„Sli.do“

Tai platforma, skirta bendravimui su auditorija – jie gali užduoti klausimus, dalyvauti apklausose ir taip aktyviai įsitraukti į pristatomą temą.

„Mentimeter“ bei „Prezi“ ir „Canva“

Kuomet visiems gerai pažįstamo „PowerPoint“ šablonus pradėjome įsiminti ir šie pasidarė įprasti ar net nuobodūs, čia radome galimybes prezentacijas paįvairinti. „Canva“ siūlo galybę dizainų įvairioms temoms, o „Prezi“ prie to suteikia ir galimybę prezentacijas integruoti tiesioginėse transliacijose bei video. Tačiau „Mentimeter“ prezentacijas perkėlė į kitą lygį. Panašiai kaip „Sli.do“, auditorija gali iškart reaguoti ir, nepertraukdami pristatančiojo, užduoti klausimus, dalyvauti apklausose ar atlikti testus, bet visa tai daryti prisijungdami prie prezentacijos savo išmaniaisiais įrenginiais. Tai leidžia visiems iškart matyti rezultatus bei juos aptarti nieko nelaukiant.

Kitos naujienos