„Gerumo žvaigždė“ – atstovaujančiam jaunimui

Šiandien laikinasis socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) Prezidentui Lukui Kornelijui Vaičiakui įteikė „Gerumo žvaigždę“. Aukščiausiu ministerijos apdovanojimu L. K. Vaičiakas pagerbtas už reikšmingą indėlį įgyvendinant jaunimo politiką.

Viceministras, įteikdamas apdovanojimą, dėkojo visai LiJOT komandai – buvusiems ir esamiems biuro nariams, Valdybai: „Šis ministerijos aukščiausias apdovanojimas yra įvertinimas visam LiJOT – jūsų nariams, jūsų buvusiems ir esamiems biuro darbuotojams, valdybos nariams, kurie užkulisiuose dirba jaunam žmogui.  Dabartinė LiJOT komanda su Luku priešakyje  padaro, kad jaunų žmonių balsas tampa girdimas, o jaunas žmogus – matomas. Atstovaukit visus jaunus žmones  šiandien, nes jaunas žmogus yra čia ir dabar, o ne rytoj. Nepraraskit energijos augindami dabartį”

Dėl karantino sąlygų, apdovanojimas įteiktas ne kaip įprastai, specialiai surengtame renginyje, tačiau atvežtas, kaip pats L. K. Vaičiakas sako „prie tos vietos, kurioje ir gimsta stebuklai – #LiJOT biuro.”

Atsiimdamas „Gerumo žvaigždę“, L. K. Vaičiakas pabrėžė, kad šis įvertinimas ne tik vienam asmeniui, tačiau visiems, kurie dirba dėl jauno žmogaus: „Jei ne karantinas, šiandien būčiau stovėjęs ant scenos ir dėkočiau visiems, kas dirba su jaunimu, kiekvienam asmeniškai ir visiems kartu.“

„Kasdien dirbti dėl jauno žmogaus Lietuvoje ypač gera, nes apžvelgus nuveiktus darbus, jau pradedame matyti ir sukurtą pokytį. Kiekvienos dienos darbai lyg jau ir savaime suprantami, nes darai tai, kad pokytis matytųsi ne tik teikiant ataskaitas, bet tai pajaustų ir jaunas žmogus iš nedidelio miesto, – sako L. K. Vaičiakas.

Kitos naujienos