Ar tu jaunasis lyderis?

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, bendradarbiaudama su LR užsienio reikalų ministerija, vykdo atranką ir ieško jaunojo lyderio, galinčio atstovauti Demokratijų bendrijos jaunųjų lyderių grupėje.

Demokratijų bendrija yra tarpvyriausybinė koalicija, vienijanti demokratiją remiančias ir jos principų besilaikančias valstybes. Šios organizacijos tikslas – stiprinti ir platinti demokratines normas ir vertybes pasauliniu mastu, apsaugoti demokratinę laisvę, stiprinti demokratines institucijas ir skatinti politinį dalyvavimą.

2020 m. Demokratijų bendrija pradėjo socialinės medijos kampaniją „#CoDYouthLeads“, siekdama pasidalinti patraukliais ir įkvepiančiais jaunimo pasakojimais apie jų indėlį ginant, skatinant ir stiprinant demokratiją. Į šią kampaniją susirinko septyniolika jaunų aktyvistų ir demokratijos lyderių iš įvairių šalių ir regionų visame pasaulyje.

Šiais metais sekretoriatas toliau dirbs su „YouthLeads“ ir įtrauks juos į įvairias Demokratijų bendrijos veiklas. „YouthLead“ profilis yra jaunas lyderis ir / ar aktyvistas, dirbantis įvairiuose sektoriuose (vyriausybiniame, pilietinės visuomenės, akademinės bendruomenės ar privačiame sektoriuje), reikšmingai prisidedantis palaikant demokratiją ir demokratines vertybes savo šalyse.

Daugiau informacijos apie „CoDYouthLeads“ rasi čia.

Užpildyti anketą kviečiame iki kovo 10 dienos (imtinai) čia.

Kitos naujienos