Kiekvieną dieną būnam dar didesni

Kiekvieną dieną būnam dar didesni

„Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama Tautos valią, nutaria ir iškilmingai skelbia, kad yra atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas, ir nuo šiol Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė“

Taip 1990 metais, kovo 11 dieną, 22 valandos 44 minutės, pradėjome savo nepriklausomos valstybės kelią. Būtent trisdešimt metų buvome tie, kurie stebino ekonominiais, technologiniais pasiekimais, iškovotais medaliais, laimėjimais, pasklidusiais po visą pasaulį.Švenčiant Lietuvos gimtadienius, dažniau pradedame kalbėti apie laisvę, o ką mums ta l a i s v ė reiškia?

Ar prieš trisdešimt metų būtume pagalvoję, jog mokėsime už Netflix‘ą ar Spotify‘jų, kavą gersime daugkartiniuose puodeliuose, o per Airbnb nuomojamuose butuose užsieniečiams rengsime lietuviško folkloro vakarus?

Ar būtume pagalvoję, jog būsime 68 jaunimo organizacijos, kurios rūpinasi, kad kiekvieno jauno žmogaus nuomonę būtų išgirsta, o sprendimai valstybėje būtų priimami, atsižvelgiant į visų grupių poreikius?

Ar įsivaizdavome, kad šiais metais pasieksime rinkimuose dalyvavusių jaunų žmonių rekordą ir visiems parodysime, kad mums yra #NeDzin!

Ar kada tikėjomės, kad kiekvienas jaunas žmogus gali gauti atsakymus į visus iškilusius klausimus, kiekviename Lietuvos kampelyje? #ŽinauViską

Ar nutuokėme, kad dažnu atveju fotografuoti maistą bus svarbiau nei paragauti, o ką rengtis klausime savo socialinių tinklų sekėjų?

Ar kada nors įsivaizdavome, kad jaunas žmogus turės tiek daug galimybių pažinti pasaulį, tobulėti ir idėjas įgyvendinti bet kuriame pasaulio krašte!

Ar kada pagalvojome, kad galime laisvai reikšti mintis, nebijoti klysti, mokytis iš nesėkmių ir tobulėti?

Ar susimąstėme, kad galime taip drąsiai kelti Trispalvę ir garsiai švęsti Lietuvą, ne tik per valstybines šventes, bet ir kiekvieną dieną!

Esame laisvi būti tokie, kokie norime ir pasirenkame būti. O mes renkamės būti girdimi ir kiekvieną dieną d a r d i d e s n i ! Su gimtadieniu, Lietuva!

Leave a Reply

Your email address will not be published.