Naujienos
Skelbiama registracija į ŽIEMOS FORUMĄ!
LiJOT žinios2020-02-04

 LiJOT Žiemos forumas vyks š. m. vasario 29–kovo 1 d. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (VU TSPMI), Vokiečių g. 10, Vilniuje.

Į LiJOT Žiemos forumą yra kviečiami 3 atstovai nuo vienos LiJOT organizacijos narės / stebėtojos.

Renginio tikslas – LiJOT organizacijų atstovams diskutuoti aktualiausiomis jaunimo politikos temomis, dėl kurių organizacijos dar neturi bendros pozicijos, tad organizacijos gali siūlyti savo temas Žiemos forumo darbo grupėms. Taip pat gali būti siekiama suformuoti konkrečias pozicijas, rekomendacijas, pasiūlymus įvairioms institucijoms, jaunimo organizacijoms aktualiais klausimais.

Renginys taip pat skirtas iš arčiau susipažinti su LiJOT organizacijomis, atrasti naujus bendradarbiavimo taškus bei pasidalinti sukaupta patirtimi.

Taip pat informuojame, jog Žiemos forumo metu vyks nacionalinių organizacijų ir savivaldybių jaunimo organizacijų tarybų vadovų susitikimas. Susitikime gali dalyvauti tik organizacijų vadovai.

Žiemos forumo programą rasite čia. 

Registracija į LiJOT Žiemos forumą: http://bit.ly/ZF2020registracija

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 5 279 1014.

žinauviską.lt naujienos
Trumpų filmų konkursas jaunimui „Saugok savo asmens duomenis“Ieškomas jaunasis iliustratorius tarptautiniam leidiniuiTarptautinė savanorystė: kur? kada? kaip?Susitikime Europos Sąjungos stende Knygų mugėje!
Partneriai