Naujienos
Įvyko 46-oji LiJOT Asamblėja!
LiJOT žinios2019-05-02

Balandžio 27-28 d. Druskininkuose įvyko eilinė 46-oji LiJOT Pavasario Asamblėja!

Asamblėjoje pristatytos ir patvirtintos LiJOT ir Jaunimo reikalų tarybos 2018 m. veiklos ataskaitos.

Asamblėjoje atnaujinti ir patvirtinti LiJOT Asamblėjos ir Jaunimo reikalų tarybos rinkimo ir atskaitingumo reglamentai. Priimti rezoliucija dėl sovietmečiu ideologizuotų gatvių pavadinimų pakeitimo bei pozicija dėl būsto nuomos ar įsigijimo jauniems asmenims Lietuvoje.

Asamblėjos metu buvo renkami LiJOT Valdybos, Kontrolės komisijos ir jaunimo atstovai nacionalinėje Jaunimo reikalų taryboje.

Į LiJOT Valdybą vienerių metų kadencijai buvo išrinkta Gintarė Vikmonaitė. Dviejų metų kadencijai išrinkti: Viktorija Gailiūtė, Urtė Petrulytė, Domantas Katelė ir Darius Stonys.
Asamblėjos metu išrinkta nauja LiJOT Kontrolės komisija, kurios nariais tapo Benas Marcalis, Greta Zaburaitė, Vidmantas Mitkus, Liudvika Streikutė ir Teodoras Mindaugas Ramanauskas.

Taip pat išrinkti ir jaunimo atstovai nacionalinėje Jaunimo reikalų taryboje. Jais tapo Raminta Matulytė, Klaudijus Melys, Lukas Stravinskas, Vladas Polevičius ir Raimonda Bogužaitė.

žinauviską.lt naujienos
Trumpų filmų konkursas jaunimui „Saugok savo asmens duomenis“Ieškomas jaunasis iliustratorius tarptautiniam leidiniuiTarptautinė savanorystė: kur? kada? kaip?Susitikime Europos Sąjungos stende Knygų mugėje!
Partneriai